Available for bidding
24027.
Books: Religion
6 000 HUF
16,26 EUR, 18,75 USD
6 000 HUF
[Fischer István, nagyszalatnyai báró (1754-1822)]: Rituale Agriense, seu formula agendorum in administratione sacramentorum et caeteris ecclesiae publicis functionibus [...] Budae, 1815, Typis Regiae Universitatis Pestanae, XII+595 p. Latin nyelven. Aranyozott egészbőr-kötésben, viseltes állapotban, sérült borítóval és gerinccel, helyenként foltos, sérült lapokkal.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |