1957-1967 Faller Modellbau Magazin c. német vasútmodellező (modellvasút) magazin össz. 52 db száma (1-62. számok, hiányzik: 23., 26., 28., 33., 44., 45., 46., 48., 52.), fekete-fehér képekkel illusztrálva, német nyelven. Kiadói tűzött papírkötés, változó állapotban, közte sérült, egy szám hiányos borítóval.
Barkhausen, Blum, Courtin, von Weiss: Die Eisenbahntechnik der Gegenwart: Der Eisenbahn-Bau der Gegenwart. 2. Abschnitt, Oberbau und Gleisverbindungen. Wiesbaden, 1908. Kreidel. 459p. V t. Korabeli félvászon kötésben, gazdagon illusztrált.
Lovas Gyula: Újra gurulnak a vonatok. A visszaemlékezések alapján összeáll. és kiegészítette: - - . Vasúthistória könyvek. Bp., 1996, MÁV, 433+[3] p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés.
Kubinszky Mihály - Gombár György: Vasútállomások Magyarországon. Épületek 1846-1988. Bp., 1989, Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat, 173+[3] p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
1999-2000 Fleischmann H0 modellvasút katalógus, német nyelven, lefűzhető gyűrűs mappában, egy lap hiánnyal, 196 p. + 1966-1967 Lima modellvasút katalógus, olasz nyelven, 36 p.