Available for bidding
24759.
500 HUF
1,36 EUR, 1,56 USD
500 HUF
Szabó Dezső 3 műve: Tanulmányok és jegyzetek. Bp., 1920, Táltos, 151+(1) p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, a borítón és néhány lapon kis sérülésekkel. + Filozopter az irodalomban. (Babits Mihály: Halálfiai. Regény.) Kritikai Füzetek I. (Bp.), 1929, Boór Bálint (ifj. Kellner Ernő-ny.), 47+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült borítóval. + Levél Etelkának. Szabó Dezső Ujabb Művei 77. sz. Bp., 1942, Ludas Mátyás, 64 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült, foltos, a füzettől különvált borítóval.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |