Available for bidding
24376.
2 400 HUF
6,50 EUR, 7,50 USD
2 400 HUF
2 db - Szij Rezső: Misztótfalusi Kis Miklós. Bp.., 1943, Turul. Kiadói papírkötés, sérült papír védőborítóval, kopottas állapotban + Tótfalusi Kis Miklós halotti kártája. Bp., 1978, Akadémiai. Nagyméretű facsimile melléklettel! Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |