Available for bidding
23556.
Books: Natural sciences, Medicine
6 000 HUF
16,26 EUR, 18,75 USD
6 500 HUF
Zuckerkandl Ottó: A sebészeti műtéttan alapvonalai. Ford.: Dr. Illyés Géza. Orvosi kézi atlaszok VIII. Bp., [1899.], Singer és Wolfner, (Budapesti Hirlap-ny.),XVI+397+3 p. + 24 (színes kőnyomatú képtáblák) t. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, festett felső lapélekkel, kopott borítóval, a gerincen címkével, foltos szennylapokkal, két lapot rossz helyre kötöttek be (IX/X, XIII/XIV p.)
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |