Available for bidding
23546.
Books: Natural sciences, Medicine
8 000 HUF
21,68 EUR, 25,00 USD
8 000 HUF
Dr. Supan Alexander. A fizikai földrajz alapvonalai. I-II. rész . Budapest, 1910. Kertész József Könyvnyomdája. Negyedik, átdolgozott és javÃtott kiadás. VII + [1] + 423 + [1] p. + 17 t. (térképek, egy kihajtható). Aranyozott korabeli félvászon kötésben, jó állapotban
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |