Available for bidding
23544.
Books: Natural sciences, Medicine
10 000 HUF
27,10 EUR, 31,25 USD
10 000 HUF
[Bock, Carl Ernst (1809-1874)] Bock Károly: Egészség-Tan a nép számára, mely megtanitja az embert az egészség fenntartására és helyreállítására. Dr. - - lipcsei tanár után átdolgozta: Izsó Lajos. Bp., 1874., Légrády Testvérek, 221 p. Átkötött félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval, névbejegyzéssel, kissé foxing foltos lapokkal.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |