https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Law

Number of items: 23

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Térfi Gyula: Magánjogi vonatkozásu közigazgatási törvények. Szerk.: Dr. - -. Bp., 1908, Grill Károly, (NAP-ny.), XXXII+1011 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
1
22432.

Térfi Gyula: Magánjogi vonatkozásu közigazgatási törvények. Szerk.: Dr. - -. Bp., 1908, Grill Károly, (NAP-ny.), XXXII+1011 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Dr. Lukács Tibor: A bűn és a büntetés. Bp., 1980, Minerva. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány.
1
22433.

Dr. Lukács Tibor: A bűn és a büntetés. Bp., 1980, Minerva. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Kiszely Gyula: A magyar államkormányzás jövője. 1. kötet. Bp., [1928], Vármegyei Könyvkiadó, (Pesti Könyvny.) VIII, 245 p., 3 sztl. lev.; Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötésben
1
22434.

Kiszely Gyula: A magyar államkormányzás jövője. 1. kötet. Bp., [1928], Vármegyei Könyvkiadó, (Pesti Könyvny.) VIII, 245 p., 3 sztl. lev.; Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötésben

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
600 HUF
1,63
EUR
,
1,88
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
600 HUF
600 700 800
Mórotz Kálmán: Az 1944-45. évi mezőgazdasági árak. Az új mezőgazdasági évre érvényes árszabályzó rendelkezések ismertetése. Összeáll.: - - . Szeged, [1944], Városi Ny., 294 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és gerinccel, néhány kissé sérült lappal, tulajdonosi névbejegyzéssel.
1
22435.

Mórotz Kálmán: Az 1944-45. évi mezőgazdasági árak. Az új mezőgazdasági évre érvényes árszabályzó rendelkezések ismertetése. Összeáll.: - - . Szeged, [1944], Városi Ny., 294 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és gerinccel, néhány kissé sérült lappal, tulajdonosi névbejegyzéssel.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
900 HUF
900 1 000 1 200
Imling Konrád: A végrehajtási törvényt módositó és kiegészitő 1908. évi XLI. törvényczikk magyarázata, leginkább ,,A végrehajtási törvény magyarázata" czimü munkája kiegészitésére. Bp., 1909, Franklin-Társulat, 62 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, helyenként sérült lapszélekkel.
1
22436.

Imling Konrád: A végrehajtási törvényt módositó és kiegészitő 1908. évi XLI. törvényczikk magyarázata, leginkább ,,A végrehajtási törvény magyarázata" czimü munkája kiegészitésére. Bp., 1909, Franklin-Társulat, 62 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, helyenként sérült lapszélekkel.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
900 HUF
900 1 000 1 200
Somos Zoltán: Tánczos. Az utolsó szó jogán. Fókuszban a körmendi gyermekgyilkosság és a magyar igazságszolgáltatás. A szerző, Dr. Somos Zoltán ügyvéd által dedikált példány. (Bp., 2007), Kelly, 256 p. Kiadói papírkötés.
1
22437.

Somos Zoltán: Tánczos. Az utolsó szó jogán. Fókuszban a körmendi gyermekgyilkosság és a magyar igazságszolgáltatás. A szerző, Dr. Somos Zoltán ügyvéd által dedikált példány. (Bp., 2007), Kelly, 256 p. Kiadói papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
900 HUF
900 1 000 1 200
A magy. kir. távirászati rendeletek tára. Kiadja a Közmunka- és Közlekedési Magy. Kir. Ministerium. 1881-dik (tizenkettedik) évi folyam. Bp., 1882, Hornyánszky-ny., XIV+92 p. Korabeli félvászon-kötésben, intézményi bélyegzőkkel.
1
22438.

A magy. kir. távirászati rendeletek tára. Kiadja a Közmunka- és Közlekedési Magy. Kir. Ministerium. 1881-dik (tizenkettedik) évi folyam. Bp., 1882, Hornyánszky-ny., XIV+92 p. Korabeli félvászon-kötésben, intézményi bélyegzőkkel.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700
2 db alkotmányjogi könyv: Petrétei József: Magyar alkotmányjog I. Bp.-Pécs, 2009, Dialóg Campus. Kiadói kartonált papírkötés. + Petrétei József: Magyar alkotmányjog II. Államszervezet. Bp.-Pécs, 2009, Dialóg Campus. 4. átdolgozott kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
1
22439.

2 db alkotmányjogi könyv: Petrétei József: Magyar alkotmányjog I. Bp.-Pécs, 2009, Dialóg Campus. Kiadói kartonált papírkötés. + Petrétei József: Magyar alkotmányjog II. Államszervezet. Bp.-Pécs, 2009, Dialóg Campus. 4. átdolgozott kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
700 HUF
1,90
EUR
,
2,19
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
700 HUF
700 800 900
dr. Hoványi Lajos: A házadó jogszabályai. Bp., 1939. Pátria. 336p. Kiadói papírborítóval
1
22440.

dr. Hoványi Lajos: A házadó jogszabályai. Bp., 1939. Pátria. 336p. Kiadói papírborítóval

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
600 HUF
1,63
EUR
,
1,88
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
600 HUF
600 700 800
Gergely Jenő: Külföldi és belföldi valutatartozások fizetése és behajtása. Törvény, rendeletek, birói gyakorlat, végrehajtás, sorrendi tárgy. eljárás az engedélyek iránt, iratminták. Bp.,én., Szerzői,(Centrum-ny.), 116 p. Kiadói foltos papírkötés.
1
22441.

Gergely Jenő: Külföldi és belföldi valutatartozások fizetése és behajtása. Törvény, rendeletek, birói gyakorlat, végrehajtás, sorrendi tárgy. eljárás az engedélyek iránt, iratminták. Bp.,én., Szerzői,(Centrum-ny.), 116 p. Kiadói foltos papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
300 HUF
0,81
EUR
,
0,94
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
300 HUF
300 400 500
vitéz Turvölgyi Albert: A szeszegyedáruságra vonatkozó rendelkezések gyüjteménye. Összeáll.: - - . I. kötet: Jogszabályok. Bp., 1938, M. Kir. Állami Nyomda, XII+701 p. Egyetlen kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes, kopottas borítóval és gerinccel, a gerincen kisebb sérüléssel, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel. (Ritka!)
1
22442.

vitéz Turvölgyi Albert: A szeszegyedáruságra vonatkozó rendelkezések gyüjteménye. Összeáll.: - - . I. kötet: Jogszabályok. Bp., 1938, M. Kir. Állami Nyomda, XII+701 p. Egyetlen kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes, kopottas borítóval és gerinccel, a gerincen kisebb sérüléssel, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel. (Ritka!)

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
100 HUF
100 200 300

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment