Available for bidding
22546.
Books: History
3 200 HUF
8,67 EUR, 10,00 USD
3 200 HUF
Széchenyi Istvánnal kapcsolatos, tétel, 3 db:
Vass Sándor, vitéz: A legnagyobb magyar. Gróf Széchenyi István regényes életrajza. (Bp., 1942), Pantheon. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval és gerinccel.;
Széchenyi István: Napló. Bp., 1978, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.;
Csorba László: Széchenyi István. Bp., 1991, Officina Nova. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.;
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |