Available for bidding
22938.
Books: Architecture, Art
8 000 HUF
21,68 EUR, 25,00 USD
8 500 HUF
Politikai plakátok 1945-1948. Szerk.: Szintay Jánosné, Fegyó János. Bp., 1970, Kossuth, 16 p. 48 t. Kísérőfüzettel. Teljes! Bortnyik Sándor, Ék Sándor, Gönczi-Gebhardt Tibor, Szántó Piroska és mások plakátjainak reprodukcióival. Kiadói mappában, kopott borítóval, sérült gerinccel.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |