Available for bidding
22925.
Books: Architecture, Art
12 000 HUF
32,52 EUR, 37,50 USD
12 000 HUF
Malonyay Dezső: Munkácsy Mihály élete és munkái. 24 műmelléklettel és 110 képpel, vázlattal. Bp., 1898, Singer és Wolfner. Benne: Munkácsy Mihály (1844-1900): Konyhában c. egyetlen rézkarcával, papír, jelzett a karcon, 20×28 cm. Kiadói szecessziós egészvászon Gottermayer-kötés, fém plakettel, kopott borítóval, levált gerinccel, kijáró előzéklappal, és egy kijáró táblával. foltos lapokkal, viseltes állapotban.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |