Available for bidding
23044.
Books: Architecture, Art
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
3 000 HUF
Heidrich, Ernst (herausg.) - Möhle, Hans (herausg.):
Die altdeutsche Malerei. 200 Nachbildungen mit geschichtlicher Einführung und Erläuterungen von Ernst Heidrich. Neubearbeitet von Hans Möhle.
Jena, (1941). Eugen Diederichs Verlag (Druck von Förster & Borries, Zwickau). 277 + [3] p.
A német középkor és reneszánsz festészetet bemutató album először 1906-ben jelent meg, Erich Heidrich (1880-1914) német művészettörténész tanulmányával, bevezetésével és jegyzeteivel. A fiatalon elhunyt művészettörténész kötetét Hans Möhle (1903-1976) művészeti író szerkesztette újra. Az 57-256. oldal között 200 oldalnyi fotóanyag.
Aranyozott, kiadói emblémával illusztrált kiadói egészvászon kötésben. Jó példány.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |