Available for bidding
22911.
Books: Architecture, Art
12 000 HUF
32,52 EUR, 37,50 USD
12 000 HUF
Eisler, Max: Rembrandt als Landschafter. (Számozott.)
München, 1918. F. Bruckmann Ag. [8] + 271 + [3] p. Egyetlen kiadás.
Összesen 300 példányban készült bibliofil képzőművészeti kötet számozott példánya. Kolofon: "Dies ist Nr. 247 der in 300 Stück gedruckten Vorzugsausgabe".
Max Eisler (1881-1937) osztrák művészettörténész, újságíró. Bécs művészettörténete mellett a holland tájképfestészet szakértője volt. Monográfiájában Rembrandt tájképi munkásságát: grafikáit, rézkarcait és festményeit méltatja.
Aranyozott kiadói pergamenkötésben, felül aranyozott lapszélekkel. Jó példány.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |