Available for bidding
22970.
Books: Architecture, Art
5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD
5 500 HUF
A Magyar Tanácsköztársaság művészete. Aradi Nóra bevezetÅ‘ tanulmányával. A képismertetÅ‘ket Ãrta: GyÅ‘rffy Sándor. A képeket vál. Cseh Mária, és Theisler György. Bp., 1979, KépzÅ‘művészeti Alap, 16 sztl. lev.+ 32 t. Teljes! KÃsérÅ‘füzettel. Benne Bortnyik Sándor, Vértes Marcell, Biró Mihály, Jeges ErnÅ‘, Pór Bertalan, Uitz Béla, Faragó Géza, Székely Andor, Földes Imre, Végh Gusztáv, Azary-Prihoda István, Berény Róbert, Nemes Lampérth József, Egry József és mások munkáinak reprodukcióival. Kiadói sérült , kopott papÃrmappában
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |