https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Watches

Number of items: 89

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Marvin Chronograph, kronográfos karóra. 18K arany (Au) tokkal. Működő szerkezettel. Egy kis mutató hiányzik. Jelzett szerkezet, jelzett tok, jelzett hátlap. Aranyozott fém szíjjal. d: 40 mm
1
14297.

Marvin Chronograph, kronográfos karóra. 18K arany (Au) tokkal. Működő szerkezettel. Egy kis mutató hiányzik. Jelzett szerkezet, jelzett tok, jelzett hátlap. Aranyozott fém szíjjal. d: 40 mm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
320 000 HUF
867,21
EUR
,
1 000,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
320 000 HUF
320 000 380 000 440 000
Omega Genéve automatic NOS cal 1022 naptár funkcióval. Férfi karóra, automata szerkezettel, acél tokkal, jelzett koronával, eredeti bőr szíjjal, frissen szervizelt, jó állapotban. Teljesen karcmentes, fóliás 34 mm
1
14298.

Omega Genéve automatic NOS cal 1022 naptár funkcióval. Férfi karóra, automata szerkezettel, acél tokkal, jelzett koronával, eredeti bőr szíjjal, frissen szervizelt, jó állapotban. Teljesen karcmentes, fóliás 34 mm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
220 000 HUF
596,21
EUR
,
687,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
220 000 HUF
220 000 260 000 300 000
Ulysse Nardin kézi felhúzós férfi projekt óra Eredeti, jelzett Ulysse Nardin szerkezet, Olaszországban csináltatott tok és számlap. Szervizelt Hantos garancialevéllel, működik d: 36 mm, bőr szíjjal.
1
14299.

Ulysse Nardin kézi felhúzós férfi projekt óra Eredeti, jelzett Ulysse Nardin szerkezet, Olaszországban csináltatott tok és számlap. Szervizelt Hantos garancialevéllel, működik d: 36 mm, bőr szíjjal.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
110 000 HUF
298,10
EUR
,
343,75
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
110 000 HUF
110 000 130 000 150 000
IWC Schaffhausen fém tokos nyitott zsebóra, jelzett számlap, jelzett szerkezet, működő szép állapotban, másodperc segédkörrel, d: 51 mm
1
14301.

IWC Schaffhausen fém tokos nyitott zsebóra, jelzett számlap, jelzett szerkezet, működő szép állapotban, másodperc segédkörrel, d: 51 mm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
110 000 HUF
298,10
EUR
,
343,75
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
110 000 HUF
110 000 130 000 150 000
Glashütte Marine ezüst (Ag) zsebóra szép állapotban, működik d 50 mm
1
14302.

Glashütte Marine ezüst (Ag) zsebóra szép állapotban, működik d 50 mm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
90 000 HUF
243,90
EUR
,
281,25
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
90 000 HUF
90 000 100 000 120 000
Omega Ladymatic női karóra, mechanikus, működik, sérült üveggel, d:2cm
1
14303.

Omega Ladymatic női karóra, mechanikus, működik, sérült üveggel, d:2cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
60 000 HUF
162,60
EUR
,
187,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
60 000 HUF
60 000 70 000 80 000
Omega Seamaster női karóra, mechanikus, pontosan jár, bőr szíjjal, karcokkal, d: 22mm
1
14304.

Omega Seamaster női karóra, mechanikus, pontosan jár, bőr szíjjal, karcokkal, d: 22mm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
60 000 HUF
162,60
EUR
,
187,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
60 000 HUF
60 000 70 000 80 000
Omega Automatic Genéve karóra. Automata, dátum- és napkijelzéssel, fém szíjjal, működik, karcos üveggel, d: 35 mm
1
14305.

Omega Automatic Genéve karóra. Automata, dátum- és napkijelzéssel, fém szíjjal, működik, karcos üveggel, d: 35 mm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
130 000 HUF
352,30
EUR
,
406,25
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
130 000 HUF
130 000 150 000 180 000
Jaeger elektromechanikus fali óra. Műgyanta testtel. Jelzett, máködik 36 cm
1
14306.

Jaeger elektromechanikus fali óra. Műgyanta testtel. Jelzett, máködik 36 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
44 000 HUF
119,24
EUR
,
137,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
44 000 HUF
44 000 50 000 60 000
XIX. sz. Biedermeier asztali óra, negyedütős, ingás szerkezettel, alabástrom oszlopokkal, felül gazdag blondel díszítéssel. Kulccsal, pótolt ingával, sérüléssel, m: 59 cm
1
14307.

XIX. sz. Biedermeier asztali óra, negyedütős, ingás szerkezettel, alabástrom oszlopokkal, felül gazdag blondel díszítéssel. Kulccsal, pótolt ingával, sérüléssel, m: 59 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
60 000 HUF
162,60
EUR
,
187,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
60 000 HUF
60 000 70 000 80 000
cca 1897-1930 ANSONIA CLOCK CO., NEW YORK kandallóóra, fém házzal, eredeti szerkezettel, törött kulccsal, ingával, nem működik, kopással, sérült számlappal, 39x24x18 cm
1
14308.

cca 1897-1930 ANSONIA CLOCK CO., NEW YORK kandallóóra, fém házzal, eredeti szerkezettel, törött kulccsal, ingával, nem működik, kopással, sérült számlappal, 39x24x18 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
Hajóóra. Kvarc szerkezet, elemmel, működik fa tokkal 15x15 cm
1
14309.

Hajóóra. Kvarc szerkezet, elemmel, működik fa tokkal 15x15 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
24 000 HUF
65,04
EUR
,
75,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

News

Auction 517:
From 13 to 22 January


End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February


 

  Events

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment