https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Sculptures, statuettes, plaques

Number of items: 66

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
cca 1900, Ismeretlen szobrász: Fürdőző női akt. Bronz, márvány talpazaton, jelzés nélkül, m: 32 cm
1
14269.

cca 1900, Ismeretlen szobrász: Fürdőző női akt. Bronz, márvány talpazaton, jelzés nélkül, m: 32 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
55 000 HUF
149,05
EUR
,
171,88
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
55 000 HUF
55 000 65 000 75 000
Öntöttvas Napoleon figura, jelzés nélkül, nem áll meg a lábán, szép állapotban, m: 11 cm
1
14270.

Öntöttvas Napoleon figura, jelzés nélkül, nem áll meg a lábán, szép állapotban, m: 11 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
7 500 HUF
20,33
EUR
,
23,44
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
7 500 HUF
7 500 9 000 10 000
3 db textilszobor 6 gyertyatartó. Paverpol, textil. jelzés nélkül 24 cm-ig
1
14271.

3 db textilszobor 6 gyertyatartó. Paverpol, textil. jelzés nélkül 24 cm-ig

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
6 500 HUF
17,62
EUR
,
20,31
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
Afrikai férfi büszt, kő, márvány talapzaton, kis kopással, 9,5x9,5 cm, m: 14,5 cm
1
14272.

Afrikai férfi büszt, kő, márvány talapzaton, kis kopással, 9,5x9,5 cm, m: 14,5 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
feltehetően Pócs Péter (1950-): Akác tüske lábom. 1977. Kézzel formált kerámia, jelzett, m: 44,5 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
1
14273.

feltehetően Pócs Péter (1950-): Akác tüske lábom. 1977. Kézzel formált kerámia, jelzett, m: 44,5 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
30 000 HUF
81,30
EUR
,
93,75
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
feltehetően Pócs Péter (1950-): Vietnámi leány a tónál. 1977. Kézzel formált kerámia, jelzett, engób kopott, m: 46 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
1
14274.

feltehetően Pócs Péter (1950-): Vietnámi leány a tónál. 1977. Kézzel formált kerámia, jelzett, engób kopott, m: 46 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
30 000 HUF
81,30
EUR
,
93,75
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
Szent Péter. Faragott fa szobor, m: 32 cm
1
14275.

Szent Péter. Faragott fa szobor, m: 32 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
6 500 HUF
17,62
EUR
,
20,31
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
Veres Kálmán (1964): Fagylaltoskocsi. Öntött bronz, jelzett: VK, 31x21x17 cm Egyik fogója letört, de megvan
1
14276.

Veres Kálmán (1964): Fagylaltoskocsi. Öntött bronz, jelzett: VK, 31x21x17 cm Egyik fogója letört, de megvan

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
34 000 HUF
92,14
EUR
,
106,25
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
34 000 HUF
34 000 40 000 46 000
Bognár Sándor: Sapkás férfi fej. Faragott fa fali dísz jelzett 32 cm
1
14277.

Bognár Sándor: Sapkás férfi fej. Faragott fa fali dísz jelzett 32 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
7 darab kínai faragott zsírkő szobor, nívós darabokkal, h: 8-13 cm
1
14278.

7 darab kínai faragott zsírkő szobor, nívós darabokkal, h: 8-13 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
13 000 HUF
35,23
EUR
,
40,63
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
Venus, Mars és Ámor karikatúrája. Terrakotta, márvány alapon. Franciaroszág XIX. sz. 11x12 cm
1
14279.

Venus, Mars és Ámor karikatúrája. Terrakotta, márvány alapon. Franciaroszág XIX. sz. 11x12 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
22 000 HUF
59,62
EUR
,
68,75
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
Kő Pál (1941-2020): Fehér László lovat lopott. Bronz fali dísz, relief. Jelzett. 19x31 cm
1
14280.

Kő Pál (1941-2020): Fehér László lovat lopott. Bronz fali dísz, relief. Jelzett. 19x31 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
24 000 HUF
65,04
EUR
,
75,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

News

Auction 517:
From 13 to 22 January


End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February


 

  Events

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment