Available for bidding
19652.
Maps
9 000 HUF
24,39 EUR, 28,13 USD
9 000 HUF
1854 Österreichischer Kaiserstaat / Az Osztrák Császárság térképe (rajta Magyarországgal), litográfia, kézi színezéssel/határjelölésekkel, Glogau, C. Flemming nyomása és kiadása, kis lapszéli sérülésekkel, foltokkal, 37x43,5 cm
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |