Available for bidding
18176.
Historical documents, manuscripts
8 000 HUF
21,68 EUR, 25,00 USD
8 000 HUF
1926 ,,A Fészek Kármán Aladár Ő Nagyságát tisztelettel meghívja 25 éves fennállásának ünnepére". (Az 1901-ben alakult Fészek Művészklub által kiadott meghívó/alkalmi grafika Kármán Géza Aladár (1871-1939) építész részére). Rézkarc, papír, jelzés nélkül, üvegezett fakeretben, 29x21,5 cm, keret: 36,5x27,5 cm
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |