Available for bidding
19314.
Freemasonry
15 000 HUF
40,65 EUR, 46,88 USD
15 000 HUF
A Magyarországi Symbolikus Nagypáholy alkotmánya. Bp., 1911, Márkus Samu-ny., 116+[4] p. Kiadói egészvászon-kötés, sérült cÃmlappal, tulajdonosi névbejegyzéssel és ex libris-szel (VerbÅ‘czy Nándor). + Pótlás az alkotmány V. alaptörvényéhez. VI. fejezet. Vidéki páholyházak alapja. [3] p.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |