Available for bidding
18051.
Documents
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
4 000 HUF
1921-1926 A Budapesti Magyar Tudomány-Egyetem orvostanhallgatói leckekönyve, benne számos aláírással,Tellyesniczky Kálmán, Rybár István, Schaffer Károly, Kőrösy Kornél, Konek Frigyes, Ranschburg Pál, Borszéky Kálmán, Székely Ágost, Verbély Tibor, Korányi Sándor, Preisz Hugó, Engel Károly, Windisch Ödön, Morrelli Gusztáv, Bókay János, Nékám Lajos és más neves egyetemi tanárok, orvosok aláírásaival, kopott vászon-kötésben.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |