11698.
Closed 516. Paintings, posters, ex libris auction
Ex libris - small-graphics
2 200 HUF
5,96 EUR, 6,88 USD
Sterbenz Károly (1909-1993): Geracsek Ferenc könyve (ex libris). Rézkarc, papír, jelzett, lap teteje papírra kasírozva, 3,5x2,5 cm.