1938 Ein Volk Ein Reich Ein Führer! / Adolf Hitler. NSDAP German Nazi Party propaganda s: Josef Ostermayer+ "Tag des Großdeutschen-Reichs Wien 9. April 1938" So. Stpl. (EK)
Die Reichsautobahnen. Der erste Spatenstich. Das Episkop. Die Kartei des Wissens in Bilder Herausgegeben von der Bildgemeinschaft der Episkopfreunde Franckh'sche Verlagshandlung. Aufnahme: Weltbild / First Groundbreaking - 1936 1000 km highway completed. Adolf Hitler. NSDAP German Nazi Party propaganda Sp. Stpl. (non PC)
Szebb jövőt! Leventenap Nyíregyházán 1944. június 18. Magyar Leventemozgalom irredenta propaganda képeslapja / Hungarian Levente Associations irredenta propaganda postcard s: Z. Sz. P.
Népszava. Itt az írás! A Magyarországi Szociáldemokrata Párt Központi Közlönye. Munkásosztály propaganda, Seidner Chromolithographia. Népszava Könyvkereskedés kiadványa / Hungarian newspaper advertisement, working class propaganda s: Biró (fl)
A háború a legborzalmasabb tömeggyilkosság. Törvénykezés, törvényszentesítés és a papok imája: mind förtelmes hazugság, amíg szabad a tömegmészárlás! Meg kell szüntetni egyesek, osztályok és nemzetek kizsákmányolásának rendjét s megszűnik mindenfajta háború. A Magyarországi Szociáldemokrata Párt. Népszava könyvkereskedés kiadványa. Seidner chromolithografia / Hungarian Social Democratic Party's anti-war propaganda art postcard s: Biró (Rb)
Munkások! Polgárok! Március 4-én hétfőn délelőtt a Parlament elé vonulunk, hogy megkérdezzük az uraktól: Mi lesz a becsületes választójoggal? A Szociáldemokrata Párt felhívása Parlament elé vonulásra és tömegsztrájkra. Népszava könyvkereskedés kiadványa, Seidner chromolithografia / Hungarian Social Democrat Party propaganda postcard s: Biró (ázott sarok / wet corner)
Humoros első világháborús antant-ellenes grafikai lap. Kiadja a Magyar Földrajzi Intézet Rt. / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military propaganda, Anti-Entente Powers mocking humorous art postcard s: Biró
1915 Humoros első világháborús grafikai lap. A Központi hatalmak Krampuszának virgácsán lógnak az Antant hatalmak. Kiadja a Magyar Földrajzi Intézet Rt. / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military propaganda. Entente Powers hanging on the birch of the Central Powers Krampus. Anti-Entente Powers mocking art postcard. s: Biró (EB)
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
News
Auction 516:
From 20 December to 8 January
End of bidding: 19:00 8 January
Viewing: 6 to 8 January
Item pick up from 12 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 23 January
Pay-off from 28 January
Holiday opening hours:
20. December Saturday: 10-15
22. December Monday: 12-17
23. December Tuesday: 10-17
Our office will be closed from 24. December to 5. January.
Opening: Tuesday, January 6th 10 am
Please wait for the payment requests with postage before you send your payment!