Available for bidding
12279.
200 000 HUF
542,01 EUR, 625,00 USD
200 000 HUF
Alt Wien / Carl-Johann Gottlob Thieme (1823-1888) Potschappel hausmaler óriás aufsatz 1823-as évszámmal. Kézzel festett, plasztikus díszítéssel. Jelzett, restaurált, sérült, figura keze letört (megvan) apróbb lepattamások. m: 57 c, sz: 41 cm.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |