Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 135

1900-1910 k. "Magyar Bicycle Club Hunnia - Budapest 1891" bronz díjérem mellszalagon, hátoldalán "III. díj" gravírozással (36mm), viseltes mellszalag, a tű hiányzik a szalagról + 1976. Montreal olimpia részvételi(?) jelvény és minikönyv, aranyozott népköztársaság címerrel enyhén sérült díszdobozban T:AU patina
34035.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
1910 k. "Ifjúsági Lövőverseny / Királyért és hazáért" jelzetlen Ag sportérem szalagon, "S.G.A. (Scheid ezüstáru és éremgyár)" gyártói jelzéssel (20g/36mm) T:XF, patina, kopott szalag Hungary cca 1910. "Ifjúsági Lövőverseny / Királyért és hazáért (Youth Shooting Competition / For the King and the Country)" Ag sport medal without hallmark, with ribbon and "S.G.A. (Scheid Silverware and Medal Factory)" makers mark (20g/36mm) C:XF, patina, worn ribbon
34036.

1910 k. "Ifjúsági Lövőverseny / Királyért és hazáért" jelzetlen Ag sportérem szalagon, "S.G.A. (Scheid ezüstáru és éremgyár)" gyártói jelzéssel (20g/36mm) T:XF, patina, kopott szalag
Hungary cca 1910. "Ifjúsági Lövőverseny / Királyért és hazáért (Youth Shooting Competition / For the King and the Country)" Ag sport medal without hallmark, with ribbon and "S.G.A. (Scheid Silverware and Medal Factory)" makers mark (20g/36mm) C:XF, patina, worn ribbon

Available for bidding
10 000 HUF
Minimum bid:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
34037.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
1915-1942. 5db-os sport díjérem-tétel, közte MLTC (Mátyásföldi Lawn Tennis Club), MAC (Magyar Athletikai Club) T:XF,VF
34038.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
1920-1933 k. Budapesti Egyetemi Athletikai Club versenydíja" kétoldalas fém díjérem bronz fokozata. Szign.: Exner Károly (1850-1919) + 1938. "Megyei Csapat I." kétoldalas aranyozott fém díjérem + 1959. "II. Városi Bajnokság" kétoldalas fém díjérem. Szign.: Szentesy Hiesz Géza (1896-1975) + DN(1959) "Országos Úttörő Kulturális Verseny I." kétoldalas fém díjérem + "A Győzelemért" kétoldalas ezüstözött fém díjérem T:XF-VF, patina
34039.

Available for bidding
900 HUF
2,44
2,81
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
1920 k. "Ferencz Városi Torna Club (Ferencváros, FTC, Fradi)" kétoldalas bronz sportérem füllel (40mm) + Berán Lajos (1882-1943) ~1920. "Ferencz Városi Torna Club (Ferencváros, FTC, Fradi)" kétoldalas bronz sportérem. Szign.: Berán Lajos (1882-1943) (30mm) T:AU-XF patina
34040.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
34041.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
1928. "VSÖE (Vízművek Sport és Önképző Egyesület) 1928. Bajnokság I. díj" kétoldalas, jelzett Ag díjérem füllel (26,99g/0.750/39mm) T:XF patina
34042.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 500 HUF
8 500 10 000 11 000
1929. "Minkus Imre díj / C. L. L." (Cégcsapatok Labdarúgó Ligája) kétoldalas, jelzett Ag labdarúgó díjérem füllel (30,50g/0.800/42,5mm) T:AU,XF, patina
34043.

Available for bidding
10 000 HUF
Minimum bid:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
1930-1940 k. "Magyar Athletikai Szövetség Kerületi Bajnoksága" kétoldalas díjérem füllel (3xklf), "Arkanzas B.P." gyártói jelzéssel (2x) + "Ludvig" gyártói jelzéssel (1x), (~40mm) + "Magyar Athletikai Szövetség" egyoldalas díjérem szalaggal (~30,5x30,5mm) T:VF,F
34044.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
1930-1940 k. "Magyar Athletikai Szövetség Vidéki Bajnoksága" kétoldalas bronz díjérem, "Arkansas" gyártói jelzéssel (38,5mm) T:XF
34045.

Available for bidding
900 HUF
2,44
2,81
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
1930 k. "Középfokú Iskolák Sportköreinek Országos Szövetsége Versenydíja / Dulce et Decorum Est Pro Patria Mori" kétoldalas bronz irredenta díjérem füllel (41,5mm) T:XF
34046.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 516:
From 20 December to 8 January

End of bidding: 19:00 8 January

Viewing: 6 to 8 January
Item pick up from 12 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 23 January
Pay-off from 28 January

Holiday opening hours:
20. December Saturday: 10-15
22. December Monday: 12-17
23. December Tuesday: 10-17

Our office will be closed from 24. December to 5. January.
Opening: Tuesday, January 6th 10 am

Please wait for the payment requests with postage before you send your payment!

  Events