1900-1910 k. "Magyar Bicycle Club Hunnia - Budapest 1891" bronz díjérem mellszalagon, hátoldalán "III. díj" gravírozással (36mm), viseltes mellszalag, a tű hiányzik a szalagról + 1976. Montreal olimpia részvételi(?) jelvény és minikönyv, aranyozott népköztársaság címerrel enyhén sérült díszdobozban T:AU patina
1910 k. "Ifjúsági Lövőverseny / Királyért és hazáért" jelzetlen Ag sportérem szalagon, "S.G.A. (Scheid ezüstáru és éremgyár)" gyártói jelzéssel (20g/36mm) T:XF, patina, kopott szalag Hungary cca 1910. "Ifjúsági Lövőverseny / Királyért és hazáért (Youth Shooting Competition / For the King and the Country)" Ag sport medal without hallmark, with ribbon and "S.G.A. (Scheid Silverware and Medal Factory)" makers mark (20g/36mm) C:XF, patina, worn ribbon
1920-1933 k. Budapesti Egyetemi Athletikai Club versenydíja" kétoldalas fém díjérem bronz fokozata. Szign.: Exner Károly (1850-1919) + 1938. "Megyei Csapat I." kétoldalas aranyozott fém díjérem + 1959. "II. Városi Bajnokság" kétoldalas fém díjérem. Szign.: Szentesy Hiesz Géza (1896-1975) + DN(1959) "Országos Úttörő Kulturális Verseny I." kétoldalas fém díjérem + "A Győzelemért" kétoldalas ezüstözött fém díjérem T:XF-VF, patina
1920 k. "Ferencz Városi Torna Club (Ferencváros, FTC, Fradi)" kétoldalas bronz sportérem füllel (40mm) + Berán Lajos (1882-1943) ~1920. "Ferencz Városi Torna Club (Ferencváros, FTC, Fradi)" kétoldalas bronz sportérem. Szign.: Berán Lajos (1882-1943) (30mm) T:AU-XF patina
1929. "Minkus Imre díj / C. L. L." (Cégcsapatok Labdarúgó Ligája) kétoldalas, jelzett Ag labdarúgó díjérem füllel (30,50g/0.800/42,5mm) T:AU,XF, patina
1930 k. "Középfokú Iskolák Sportköreinek Országos Szövetsége Versenydíja / Dulce et Decorum Est Pro Patria Mori" kétoldalas bronz irredenta díjérem füllel (41,5mm) T:XF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
News
Auction 516:
From 20 December to 8 January
End of bidding: 19:00 8 January
Viewing: 6 to 8 January
Item pick up from 12 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 23 January
Pay-off from 28 January
Holiday opening hours:
20. December Saturday: 10-15
22. December Monday: 12-17
23. December Tuesday: 10-17
Our office will be closed from 24. December to 5. January.
Opening: Tuesday, January 6th 10 am
Please wait for the payment requests with postage before you send your payment!