Available for bidding
32196.
Hungarian commemorative medals and plaques
2 200 HUF
5,96 EUR, 6,88 USD
2 200 HUF
DN "A Szocialista Külkereskedelemért - 40. év" egyoldalas, öntött bronz emlékplakett, hátoldalán névre szóló gravírozással, eredeti tokban (73,5mm) + ~1960-1980. "A Vállalat Kiváló Brigádja - Szocialista Brigád" aranyozott, műgyantás jelvény miniatűrrel, eredeti, sérült tokban T:AU, patina
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |