Available for bidding
33916.
Faleristics: medals, orders, badges
2 400 HUF
6,50 EUR, 7,50 USD
2 600 HUF
1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában" 15, 20 és 25 év után műgyantás bronz kitüntetések mellszalagon, szalagsávval, eredeti, sérült tokban (3xklf) + DN(~1970) "Kiváló Munkáért" aranyozott, rátétes, műgyantás kitüntetés mellszalagon, dobozban + 1970. "Kiváló Dolgozó" aranyozott, műgyantás fém kitüntetés miniatűrrel, műanyag tokban (2xklf) T:AU,XF, tok hiba
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |