Available for bidding
22051.
Books: Travelling, Local History
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
4 000 HUF
E. O. Hoppé: Die Vereinigten Staaten. (U.S.A.) Das Romantische Amerika. Baukunst, Landschaft und Volksleben. Berlin, 1927, Ernst Wasmuth, XXXVIII+[2]+304 p. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, fakó gerinccel, sérült kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban, ex libris-szel (Habermann Gusztáv).
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |