Available for bidding
22110.
Books: Travelling, Local History
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
2 000 HUF
Baktay Ervin: A világ tetején. KÅ‘rösi Csoma Sándor nyomdokain a nyugati Tibetbe. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., [1930], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 310 p.+ 27 (fekete-fehér fotók) t.+ 2 (térképek) t. Kiadói aranyozott, festett egészvászon sorozatkötés, kopott borÃtóval,
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |