Available for bidding
24552.
Books: Religion
4 800 HUF
13,01 EUR, 15,00 USD
4 800 HUF
[Steinsiess Antal (1703-1773)] Steinsiess, Antonius: Panoplia dogmatica, seu de verbo Dei praesertim scripto lectioneque ejusdem, in versionibus vulgaribus, responsio apologetica, ad scriptum nuperi anonymi, in lucem edita: a P. Fratr. - -, ... Jaurini [Győr], én. (175?), Typis Georgii Joannis Streibig, 428+8 p. Latin nyelven. Korabeli egészbőr-kötés, kopott, foltos borítóval, a gerincen címkével és kis sérüléssel, az előzéklapon és a címlapon bejegyzésekkel.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |