Available for bidding
24863.
12 000 HUF
32,52 EUR, 37,50 USD
12 000 HUF
Szántó György: Mata-Hari. Regény. Erdélyi Szépmíves Céh 28. sz. kiadványa. Kolozsvár, 1928., Erdélyi Szépmíves Céh, (Minerva-ny.), 124+2+VII (Erdélyi Szépmíves Céh tagjainak névsora)+3 p. +4 (Szolnay Sándor fametszeteivel illusztrált) t. 1. kiadás. Számozott, 298. számú példány. Az Erdélyi Szépmíves Céh "Dr. Guttmann Miklós" számára szóló ex libris-szével. Kiadói félbőr-kötés, Rohonyi Antal-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |