Available for bidding
25290.
3 200 HUF
8,67 EUR, 10,00 USD
3 200 HUF
Pável Ágoston: Felgyujtott erdő. [Szombathely], 1936, Nemzedékek , (Martineum-ny.), 104 p. Egyetlen kiadás. A borítót Csébi Pogány István, a ciklusillusztrációkat Andor Lóránd festőművészek rajzolták. Kiadói illusztrált papírkötés, sérült gerinccel, kopott, foltos borítóval, néhány foltos lappal.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |