Available for bidding
25453.
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
2 000 HUF
Márai Sándor: A kassai polgárok. Dráma három felvonásban, hat képben. Bp., 1942., Révai, 250 p. Első kiadás.
A drámát 1942. december 5-én mutatták be a budapesti Nemzeti SzÃnházban, Németh Antal rendezésében, Somlai Artúr fÅ‘szereplésével, további szerepekben: Tasnády Ilona, Makláry Zoltán, Szörényi Éva, mellékszerepekben: Gobbi Holda és Major Tamás. (Esti Ujság, 1942. december 5.) Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopott borÃtóval, sérült gerinccel.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |