Available for bidding
24965.
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
4 000 HUF
Livres rares et curieux. [Francia nyelvű antikvár árverési katalógus] (1893).
Amsterdam, 1893. Frederik Muller & Cie. [4] + 180 p. Egyetlen kiadás.
Francia nyelvű antikvár árverési katalógusunk egy 1893. évi amszterdami könyvárverésnek állít emléket. Katalógusunk 1637 tétele téma szerinti csoportosításban szerepel: hollandiai árverésünk a világ minden részén kiadott könyvek seregszemléje volt. Oldalszámozáson belül néhány szövegközti illusztrációval.
Példányunk néhány oldalán széljegyzet, katalógusunk utolsó nyomtatott levele hiányzik, ezt leszámítva példányunk teljes.
Korabeli félvászon kötésben, az aranyozott címfelirat a gerincen fekete címkén.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |