Tétel

Available for bidding

Bid:

4 000 4 800 5 500

4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD

Minimum bid:

4 000 HUF

Description:

Livres rares et curieux. [Francia nyelvű antikvár árverési katalógus] (1893).
Amsterdam, 1893. Frederik Muller & Cie. [4] + 180 p. Egyetlen kiadás.
Francia nyelvű antikvár árverési katalógusunk egy 1893. évi amszterdami könyvárverésnek állít emléket. Katalógusunk 1637 tétele téma szerinti csoportosításban szerepel: hollandiai árverésünk a világ minden részén kiadott könyvek seregszemléje volt. Oldalszámozáson belül néhány szövegközti illusztrációval.
Példányunk néhány oldalán széljegyzet, katalógusunk utolsó nyomtatott levele hiányzik, ezt leszámítva példányunk teljes.
Korabeli félvászon kötésben, az aranyozott címfelirat a gerincen fekete címkén.

Share:

Photo of the item taken by : ufk

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF