Available for bidding
24982.
3 200 HUF
8,67 EUR, 10,00 USD
3 200 HUF
Gellért Lajos: Írás egy emberről, aki mindenképpen boldog akar lenni. A szerző, Gellért Lajos (1885-1963) író, színész által dedikált példány (,,A Klinger Cég Tisztviselőinek jószívvel szeretettel Gellért Lajos"). [Bp., 1926, Korvin Testvérek-ny.], 154+[2] p. Félvászon-kötésben, kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, intézményi bélyegzőkkel
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |