Available for bidding
25578.
1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD
1 600 HUF
Gábor Andor: Dollár-papa. A pénz komédiája 4 felvonásban. A borító rajza Végh Gusztáv (1889-1973) munkája. Bp.,1917.),Dick Manó, 155+1 p. Kiadói illusztrált papírkötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel és borítóval, a címlap és az első 5 lap felső részén sérüléssel, foltos lapokkal, kissé sérült kötéssel, rossz állapotban.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |