Available for bidding
23958.
Books: Natural sciences, Medicine
500 HUF
1,36 EUR, 1,56 USD
500 HUF
Roscoe, [Henry Enfield] - Schorlemmer, [Carl]: Ausführliches Lehrbuch der Chemie. Zweiter Band. Die Metalle und Spectralanalyse. Braunschweig, 1879, Friedrich Vieweg und Sohn, XIII+(1)+866+(2) p.+ IV t. (ebből két kihajtható). Német nyelven. Korabeli egészvászon-kötésben, kissé sérült, kopottas borítóval és gerinccel, kissé sérült, kijáró elülső szennylappal, helyenként foltos lapokkal.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |