Available for bidding
23904.
Books: Natural sciences, Medicine
50 000 HUF
135,50 EUR, 156,25 USD
50 000 HUF
Hayne, Anton: Die Seuchen der nutzbaren Haussäugethiere, [A házi haszonállat emlősök járványai], in Bezug ihrer Erkenntniss, Ursachen, Behandlung, Vorbauung durch therapeutische und veterinär-polizeyliche Mittel und Vergleichung mit den Krankheiten der Menschen. Wien, 1836, Lepold Grund, VI+2+504 p.+ 2 (kihajtható táblák) t. 1. kiadás. Német nyelven. Korabeli kartonált papírkötés, kopott borítóval, a borítón címkével, a címlapon bélyegzéssel, az első 3 lap szélén kis sérüléssel, foltos lapokkal.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |