Available for bidding
23916.
Books: Natural sciences, Medicine
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
3 000 HUF
Francé, Raoul: A növények élete. Ford.: Lambrecht Kálmán. A fordítás átdolgozta: Feliczián Vilmos. Bp., 1942, Dante, 332+[4] p.+ 16 (kétoldalas) t. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban, sérült kiadói papír védőborítóban.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |