Available for bidding
23975.
Books: Natural sciences, Medicine
1 800 HUF
4,88 EUR, 5,63 USD
1 800 HUF
Bolyai Biográfia, bibliotéka, bibliográfia. Szerk.: Nagy Ferenc. Bp.,[2000],BETTER - Püski, 408 p. Fekete-fehér fakszimilékkel, kézirathasonmásokkal...stb. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |