Available for bidding
23789.
Books: Gastronomy and Gardening
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
10 000 HUF
Nagy magyar szakácskönyv és cukrászat. Amerikai viszonyokra alkalmazva. Amerikai suly- és ürmértékekre. New York, 1947, St. Marks Printing Corp., XIII+[1]+338 p. Kiadói egészvászon-kötés, sérült borítóval és gerinccel, a könyvtesttől elváló elülső kötéstáblával.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |