Available for bidding
23807.
Books: Gastronomy and Gardening
8 000 HUF
21,68 EUR, 25,00 USD
8 500 HUF
Kovács Teréz (szerk.): A magyar konyha. Szakácskönyv és házi cukrászda. Bp., Franklin. 459p. Kiadói félvászon kötés, kötéstáblán litho illusztráció, sérült, laza fűzés, kopottas állapotban.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |