Watches Number of items: 95
3386600
14480
520
28000
Watches
Omega zsebóra, sérült számlappal, nem működik, d: 45 mm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
3057667
14481
520
32000
Watches
Automata Swatch karóra. fém tokkal, jelzett fém szíjjal, elindul, de tisztításra szoruló szerkezettel d: 42 mm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000
3057651
14482
520
Watches
PIerre Cardin Chromacron unisex karóra, kvarc szerkezettel, kevés karccal 31 mm bőr szíjjal működő jó állapotban {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
3057632
14483
520
3400
Watches
Morgan kvarc női karóra, kvarc szerkezettel, kevés karccal 20x35 mm fém szíjjal {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
3322270
14484
520
15000
Watches
Vidar ezüst (Ag) zsebóra. Jelzett, szép számlap, nem működik. d: 50 mm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
3319377
14485
520
15000
Watches
Ezüst (Ag) zsebóra jelzett, javításra szorul 48 mm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
3419030
14486
520
22000
Watches
Germinal Voltaire régi, retró női 1970-es óra 17 ékszer svájci acél, jelzett, működik 18x19 mm Fém szíjjal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
3303864
14487
520
13000
Watches
Seiko SQ kvarc karóra. Szép számlappal, működő, jó állapotban, elemmel d: 36 mm Bőr szíjjal {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
3303861
14488
520
13000
Watches
Aseikon5 kézi felhúzós karóra. Szép számlappal, működő, jó állapotban d: 38 mm Bőr szíjjal {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
3321990
14489
520
Watches
Ezüstözött női óra, nem jár, kopásnyomokkal, szíj nélkül, 3×3 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3130086
14490
520
44000
Watches
Ezüst (Ag) Obrey óra, jelzett, mechanikus, működik, d: 3,2 cm, bruttó: 36,7 g {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
44 000 HUF
44 000 50 000 60 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 516:
From 20 December to 8 JanuaryEnd of bidding: 19:00 8 January
Viewing: 6 to 8 January
Item pick up from 12 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 23 January
Pay-off from 28 January Holiday opening hours:
20. December Saturday: 10-15
22. December Monday: 12-17
Opening: Tuesday, January 6th 10 am
Please wait for the payment requests with postage before you send your payment!
Events
further page navigation Auction house