Available
Add to cart Remove
11703.
515 Paintings, posters, ex libris auction sale of the unsold lots
Posters
8 000 HUF
21,68 EUR, 25,00 USD
Pecsenke József (1942-1989): ,,N. N. A halál angyala", filmplakát, ofszet, papír, jelzett a plakáton, Offset-nyomda, 58x41,5 cm. Sérült. Magyar pop art stílusú plakát!