https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Photo

Number of items: 655

Auction is over! Item soon called at the auction hall
cca 1900 Melk látképe az apátsággal, keményhátú fotó Prix műterméből, 10,5×16,5 cm
1
16706.

cca 1900 Melk látképe az apátsággal, keményhátú fotó Prix műterméből, 10,5×16,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
cca 1880 15 db Svájci tájakat ábrázoló fénykép: Lausanne, Mont Blanc, Geneve, Montreux, stb / 15 photos of Switzerland cities and views 10x8 cm
1
16707.

cca 1880 15 db Svájci tájakat ábrázoló fénykép: Lausanne, Mont Blanc, Geneve, Montreux, stb / 15 photos of Switzerland cities and views 10x8 cm

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
ca 1880 Bozen Tirol panorámafotó
1
16708.

ca 1880 Bozen Tirol panorámafotó

 
Sold
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
1
 
1907 Kecskemét városi jelenet keményhátú fotó 16x11 cm
1
16709.

1907 Kecskemét városi jelenet keményhátú fotó 16x11 cm

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
7
 
1907 Kecskemét-Máriaváros vasútállomás keményhátú fotó 16x11 cm
1
16710.

1907 Kecskemét-Máriaváros vasútállomás keményhátú fotó 16x11 cm

 
Sold
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
4
 
cca 1930-1940 Balatoni naplemente, fotó, jelzés nélkül, ezüst zselatinos fotópapíron, 12x17,5 cm
1
16711.

cca 1930-1940 Balatoni naplemente, fotó, jelzés nélkül, ezüst zselatinos fotópapíron, 12x17,5 cm

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
3
 
cca 1959 Siófoki vasútállomás, 1 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 15x21 cm
1
16712.

cca 1959 Siófoki vasútállomás, 1 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 15x21 cm

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
1
 
cca 1970 A szigetvári Zrínyi-szobor és a mögötte levő Zrínyi Filmszínházról készített fotó, hátoldalán kasírozásnyommal, felületén javítás, 19×17,5 cm
1
16713.

cca 1970 A szigetvári Zrínyi-szobor és a mögötte levő Zrínyi Filmszínházról készített fotó, hátoldalán kasírozásnyommal, felületén javítás, 19×17,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
cca 1880-1900 Brüsszel, leporelló 10 db keményhátú fotóval, egyenként 11x16,5 cm // cca 1880-1900 Brussels, Bruxelles, foldout with 10 vintage photos, 11x16.5 cm each
1
16714.

cca 1880-1900 Brüsszel, leporelló 10 db keményhátú fotóval, egyenként 11x16,5 cm // cca 1880-1900 Brussels, Bruxelles, foldout with 10 vintage photos, 11x16.5 cm each

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
A Pannonhalmi Főapátságról készített egyedi album, 17 db beragasztott fotóval/képeslappal, zsinórfűzéses papírkötésben, helyenként sérülésekkel, egy kijáró lappal, 15x21 cm
1
16715.

A Pannonhalmi Főapátságról készített egyedi album, 17 db beragasztott fotóval/képeslappal, zsinórfűzéses papírkötésben, helyenként sérülésekkel, egy kijáró lappal, 15x21 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 
cca 1900 Velence (Venezia), Canal Grande, nagyméretű fotó kartonon, hátoldalán ragasztásnyomokkal, 19x24 cm, karton: 30x36 cm
1
16716.

cca 1900 Velence (Venezia), Canal Grande, nagyméretű fotó kartonon, hátoldalán ragasztásnyomokkal, 19x24 cm, karton: 30x36 cm

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
2
 
Samuel Bourne (1834-1912): Burma, Mandalay / Iravadi folyo, Shepherd & Robertson Co. Kétoldalas albumin fotó kartonon. Jelzett Cholnoky Jenő földrajztudós és utazó feliratozásával 38x30 cm /  Samuel Bourne (1834-1912): Burma, Mandalay, Ship of the ruler / Iravadi river next to Promei. Shepherd & Robertson. Double sided albumen photo on cardboard Signed. With captions by geographer and traveler Jenő Cholnoky 38x30 cm
1
16717.

Samuel Bourne (1834-1912): Burma, Mandalay / Iravadi folyo, Shepherd & Robertson Co. Kétoldalas albumin fotó kartonon. Jelzett Cholnoky Jenő földrajztudós és utazó feliratozásával 38x30 cm /

Samuel Bourne (1834-1912): Burma, Mandalay, Ship of the ruler / Iravadi river next to Promei. Shepherd & Robertson. Double sided albumen photo on cardboard Signed. With captions by geographer and traveler Jenő Cholnoky 38x30 cm

 
The item is not available
Starting price:
24 000 HUF
65,04
EUR
,
75,00
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment