17143.
Photo
2 000 HUF
13
Szecessziós, fémverettel díszített, dombornyomott bőrkötésű fotóalbum keményhátú fotók (vizitkártyák, kabinetfotók) számára, fém kapoccsal, korának megfelelő állapotban, kopottas borítóval, egy-két sérült albumlappal, üres, 33,5x20,5x6 cm