Military

Number of items: 84

33121.

14 000 HUF
37,94
43,75

33122.

1914. "Hadsegélyező 1914" részben zománcozott bronz emlékérem, világoskék zománc. Szign.: Zutt Richárd (1887-1938) (53x33mm) T:AU / Hungary 1914. "Hungarian War Medal for Volunteers 1914" partially enamelled bronze commemorative medallion, powder blue enamel. Sign.: Richard Zutt C:AU
HP 6815.

20 000 HUF
54,20
62,50

33123.

16 000 HUF
43,36
50,00

1914. "Pro Patria 1914" acél gyűrű (19mm belső átmérő) T:AU,XF kis rozsda Hungary 1914. "Pro patria 1914" steel ring (19mm inner diameter) C:AU,XF tiny rust
33124.

1914. "Pro Patria 1914" acél gyűrű (19mm belső átmérő) T:AU,XF kis rozsda
Hungary 1914. "Pro patria 1914" steel ring (19mm inner diameter) C:AU,XF tiny rust

10 000 HUF

33125.

5 000 HUF

1915. "Eduard von Böhm-Ermolli tábornok" egyoldalas jelzett Ag emlékérem (6,51g/0,750/23mm) T:XF patina Austro-Hungarian Monarchy 1915. "General Eduard von Böhm Ermolli" Ag one-sided medallion (6,51g/0,750/23mm) C:XF patina
33126.

1915. "Eduard von Böhm-Ermolli tábornok" egyoldalas jelzett Ag emlékérem (6,51g/0,750/23mm) T:XF patina
Austro-Hungarian Monarchy 1915. "General Eduard von Böhm Ermolli" Ag one-sided medallion (6,51g/0,750/23mm) C:XF patina

8 000 HUF

1916. "Egyesült Erővel - 1914 Viribus Unitis 1918" kétoldalas Zn háborús propaganda medál mellszalag nélkül, előlapján Ferenc József, II. Vilmos, V. Mohamed szultán és Ferdinánd bolgár király portréja. Szign.: Lauer / Nürnberg (33mm) T:XF oxidáció
33127.

4 000 HUF

1916. "IV. Károly I. világháborús sapkajelvény" "HEERESFRONT ERZHERZOG CARL 1916" Zn sapkajelvény tű nélkül, hátlapon "WINTER&ADLER WIEN" gyártói jelzéssel (38x33mm) Szign.: KAUTSCH T:XF patina
33128.

6 000 HUF

1916. "Károly-csapatkereszt" Zn kitüntetés mellszalag nélkül T:VF oxidáció 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration without ribbon C:VF oxidation NMK 295.
33129.

3 000 HUF

1916. "Károly-csapatkereszt" Zn kitüntetés mellszalag nélkül T:XF Hungary 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration without ribbon C:XF NMK 295
33130.

1916. "Károly-csapatkereszt" Zn kitüntetés mellszalag nélkül T:XF
Hungary 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration without ribbon C:XF
NMK 295

3 000 HUF

1916. "Károly-csapatkereszt" Zn kitüntetés mellszalagon T:VF patina 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration with ribbon C:VF patina NMK 295.
33131.

7 000 HUF
18,97
21,88

1916. "Károly-csapatkereszt" Zn kitüntetés mellszalagon T:XF,VF Hungary 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration with ribbon C:XF,VF NMK 295.
33132.

1916. "Károly-csapatkereszt" Zn kitüntetés mellszalagon T:XF,VF
Hungary 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration with ribbon C:XF,VF
NMK 295.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF