1910-1920(?) Kézírással kitöltött névtábla, "K. Nagy János - M. kir. 5. honv. hír. oszt - 1. század" részére, a Magyar Királyság címerét ábrázoló függővel
1914. "Hadsegélyező 1914" részben zománcozott bronz emlékérem, világoskék zománc. Szign.: Zutt Richárd (1887-1938) (53x33mm) T:AU / Hungary 1914. "Hungarian War Medal for Volunteers 1914" partially enamelled bronze commemorative medallion, powder blue enamel. Sign.: Richard Zutt C:AU HP 6815.
1914. "Istenben bízz - A hazáért küzdj 1914 / Védjen e Talisman" I. világháborús aranyozott fém emlékérem, magyar és osztrák nemzetiszín szalagokkal (21mm) T:AU / Hungary 1914. "Istenben bízz - A hazáért küzdj 1914 / Védjen e Talisman" World War I gold plated medallion with Hungarian and Austrian national colors ribbon (21mm) C:AU
1914. "Pro Patria 1914" acél gyűrű (19mm belső átmérő) T:AU,XF kis rozsda Hungary 1914. "Pro patria 1914" steel ring (19mm inner diameter) C:AU,XF tiny rust
1914 Osztrák-Magyar Monarchia 1914 k. "Ferenc József és II. Vilmos" egyoldalas fém patrióta érem füllel (26mm) T:XF,VF patina / Austro-Hungarian Monarchy around 1914. "Franz Joseph and Wilhelm II" one-sided metal patriotic commemorative medallion with ear (26mm) C:XF,VF patina
1916. "Egyesült Erővel - 1914 Viribus Unitis 1918" kétoldalas Zn háborús propaganda medál mellszalag nélkül, előlapján Ferenc József, II. Vilmos, V. Mohamed szultán és Ferdinánd bolgár király portréja. Szign.: Lauer / Nürnberg (33mm) T:XF oxidáció