Books: about horses, horsing

Number of items: 6

Lestyán Sándor: Gróf Sándor Móric, az Ördöglovas. 38 képpel. Bp., [1942.], Dr. Vajna és Bokor, (Athenaeum-ny.), 1 (címkép) t. + [3]-46 p. + 15 (14 kétoldalas) t. + 1 hasonmás (kétleveles) t. Gróf Sándor Móric (1805-1878), az "ördöglovas" bravúrjairól különböző helyeken, több nyelven jelentek meg kiadványok. Ezek többnyire abban közösek, hogy a gróf udvari festője - Johann Erdmann Gottlieb Prestel - festményeinek reprodukcióit tartalmazzák. A festő legtöbbször részese és elszenvedője is volt a megfestett kalandoknak. Kötetünk a jeles lovas akrobata és főrend élettörténetét beszéli el. A munka 1942-ben két ízben is megjelent, példányunk a második kiadásból származik. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval.
20984.

Lestyán Sándor: Gróf Sándor Móric, az Ördöglovas. 38 képpel.
Bp., [1942.], Dr. Vajna és Bokor, (Athenaeum-ny.), 1 (címkép) t. + [3]-46 p. + 15 (14 kétoldalas) t. + 1 hasonmás (kétleveles) t.
Gróf Sándor Móric (1805-1878), az "ördöglovas" bravúrjairól különböző helyeken, több nyelven jelentek meg kiadványok. Ezek többnyire abban közösek, hogy a gróf udvari festője - Johann Erdmann Gottlieb Prestel - festményeinek reprodukcióit tartalmazzák. A festő legtöbbször részese és elszenvedője is volt a megfestett kalandoknak. Kötetünk a jeles lovas akrobata és főrend élettörténetét beszéli el. A munka 1942-ben két ízben is megjelent, példányunk a második kiadásból származik. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval.

5 000 HUF

Pettkó-Szandtner Tibor, felsődriethomai: A magyar kocsizás. Bp., 1931, Biró Miklós-ny., 287+(5) p.+ 17 t. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas, foltos borítóval, sérült gerinccel, tulajdonosi névbejegyzéssel.
20985.

8 000 HUF

Dr. Pongrácz László (szerk.): A mesterlovász könyve. Bp., 2006, Szaktudás Kiadó Ház. Kiadói papírkötés.
20986.

4 800 HUF
13,01
15,00

Lovas- és fogatversenyek szabálykönyve. Verseny- és játékszabályok. Bp., 1953, Sport Lap- és Könyvkiadó, 242 p. Fekete-fehér ábrákkal illusztrált. Kiadói papírkötés, Megjelent 1100 példányban.
20987.

2 000 HUF

Föld Aurél - Sipos Tamás: Fuss vagy Fizess... (Két sportsmen naplója.) Szerk.: Föld Ottó. Hn., 1996, Szerzői. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés.
20988.

1 400 HUF

Farkasházy Tivadar: Overdose, a veretlen 11. Bp., 2008, Adwise Media. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20989.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF