Books: Travelling, Local History

Number of items: 357

Ligeti Lajos (szerk.): Mongolian studies - Bibliotheca orientalis Hungarica 14. Bp., 1970, Akadémiai. 590 p. Angol, német, mongol, francia és más nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, ceruzás jelölésekkel és jegyzetekkel. / in full line binding, in english, german, mongolian, french and other languagues.
19060.

4 200 HUF
11,38
13,13

Saly Noémi (szerk.): Budapest Nagykávéház. Bp., 2001, Ernst Múzeum. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19061.

4 200 HUF
11,38
13,13

19062.

4 000 HUF

Trogmayer Ottó: Das Bronzezeitliche Gräberfeld bei Tápé. Bp., 1975, Akadémiai. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
19063.

4 000 HUF

Székesfehérvári kalauz. Összeáll.: Marschall Rafael. Székesfehérvár, 1930., Székesfehérvár Szab. Kir. Város, (Debreczenyi István-ny.), 92 p. +32 (kétoldalas fekete-fehér képtáblák) t. + 1 (Székesfehérvár szabad királyi város belsőségének térképe, 1:10.000, Bp., M. Kir. Állami Térképszet, 52,5x49,5 cm) t. Philipp István rajzaival. Tóth Károly fényképész felvételeivel. Kiadói papírkötésben, kopott,szakadt borítóval, sérült gerinccel. Ritka!
19064.

4 000 HUF

Erődi Béla: Utazásom Sicilia és Malta szigetén Bp., (1896.) Lampel Róbert. (8)+217+(2)p.+1 színes, kihajt. térk. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációkkal. Kopott kiadói vászonkötésben, a könytáblátlától elvált lapokkal.
19065.

4 000 HUF

A Kunhegyesi Önkéntes tűzoltó Egyesület 1885-2000. Kunhegyes, 2014. Kunhegyes Kulturájáért. 68p. Kiadói kartonált papírkötésben. Számos illusztrációval. Dedikált!
19066.

4 000 HUF

Fodor András: Kincses Kolozsvár Cluj-Klausenburg. Cluj, 1995. 163p. Számos illusztrációval, Kiadói kartonált papírkötésben, kis kopással
19067.

4 000 HUF

Vörös Ildikó: Klotildliget. Bp., 2016. Rabb-Infomedia. 163p. Számos illusztrációval. Kiadói kartonált papírkötésben.
19068.

4 000 HUF

Foscari, Giulia: Elements of Venice. 2014, Lars Müller. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19069.

4 000 HUF

Molnár Zoltán: Adatok Perbál történetéhez. Zsámbéki-medence Kiskönyvtára 1. Budapest, 1991, Szerzői kiadás. 111p + 6t Kiadói kartonált papírkötés, szövegközti és egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Megjelent 1000 példányban.
19070.

4 000 HUF

Szabó Emese szerk: Vásárhelykutastól Székkutasig. Székkutas, 2015. 313p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
19071.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF