https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Travelling, Local History

Number of items: 357

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Xantus Zoltán (szerk.): Ferencvárosi szél. Versek, novellák, tanulmányok, dokumentumok, riportok. Bp., 1970, Budapest Főváros IX. ker. Tanácsa, 344 p.+ 8 t. Egyetlen kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3000 példányban.
1
19348.

Xantus Zoltán (szerk.): Ferencvárosi szél. Versek, novellák, tanulmányok, dokumentumok, riportok. Bp., 1970, Budapest Főváros IX. ker. Tanácsa, 344 p.+ 8 t. Egyetlen kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3000 példányban.

 
The item is not available
Starting price:
600 HUF
1,63
EUR
,
1,88
USD
Number of bids:
0
 
Józsefvárosi lexikon. Főszerk.: Nagy Richárd. Bp., 1970, MSZMP VIII. ker. Bizottsága - Fővárosi Tanács VIII. ker. Tanács, LXIV+347+(1) p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 8000 példányban.
1
19349.

Józsefvárosi lexikon. Főszerk.: Nagy Richárd. Bp., 1970, MSZMP VIII. ker. Bizottsága - Fővárosi Tanács VIII. ker. Tanács, LXIV+347+(1) p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 8000 példányban.

 
The item is not available
Starting price:
600 HUF
1,63
EUR
,
1,88
USD
Number of bids:
0
 
Táncsics Mihály: Fővárosunk. (88 hasonmás oldal). A bevezetőt írta és a jegyzeteket készítette: H. Kohut Mária. Budapest Főváros Levéltára forráskiadványai VIII. Bp., 1976, Budapest Főváros Levéltára, 140+(6) p. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban, a védőborító részben a borítóhoz ragadt. Megjelent 1500 példányban.
1
19350.

Táncsics Mihály: Fővárosunk. (88 hasonmás oldal). A bevezetőt írta és a jegyzeteket készítette: H. Kohut Mária. Budapest Főváros Levéltára forráskiadványai VIII. Bp., 1976, Budapest Főváros Levéltára, 140+(6) p. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban, a védőborító részben a borítóhoz ragadt. Megjelent 1500 példányban.

 
The item is not available
Starting price:
600 HUF
1,63
EUR
,
1,88
USD
Number of bids:
0
 
Untamed Australia. Chatswood, 1972, Australian Universities Press, 32 p. Színes fotókkal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kisebb sérüléssel.
1
19351.

Untamed Australia. Chatswood, 1972, Australian Universities Press, 32 p. Színes fotókkal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kisebb sérüléssel.

 
The item is not available
Starting price:
700 HUF
1,90
EUR
,
2,19
USD
Number of bids:
0
 
Dobroslaw Kobielski: Warszawski Trakt Zamek - Belweder. Varsó, 1977. Krajowa Agencja Wydawnicza, RSW "Prasa-Ksiazka-Ruch". Lengyel és angol képleírásokkal. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
1
19352.

Dobroslaw Kobielski: Warszawski Trakt Zamek - Belweder. Varsó, 1977. Krajowa Agencja Wydawnicza, RSW "Prasa-Ksiazka-Ruch". Lengyel és angol képleírásokkal. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
700 HUF
1,90
EUR
,
2,19
USD
Number of bids:
0
 
Rácz Imre: Adács. A római katolikus templom, a plébánia és a népoktatás története. Miskolc, 1998, a Borod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár kiadása. Kiadói papírkötésben, szép állapotban.
1
19353.

Rácz Imre: Adács. A római katolikus templom, a plébánia és a népoktatás története. Miskolc, 1998, a Borod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár kiadása. Kiadói papírkötésben, szép állapotban.

 
Sold
Starting price:
600 HUF
1,63
EUR
,
1,88
USD
Number of bids:
1
 
Dr. Farkas Károly (szerk.): Magyarország gyógyfürdői, gyógyhelyei és üdülőhelyei. Budapest, 1962, Medicina. Kiadói egészvászon-kötés. 350p.
1
19354.

Dr. Farkas Károly (szerk.): Magyarország gyógyfürdői, gyógyhelyei és üdülőhelyei. Budapest, 1962, Medicina. Kiadói egészvászon-kötés. 350p.

 
The item is not available
Starting price:
600 HUF
1,63
EUR
,
1,88
USD
Number of bids:
0
 
Haltenberger Mihály: Budapest városföldrajzi képe. Budapest, 1943. Idegenforgalmi Propaganda Munkaközösség (Stephaneum ny.) 20 p. Egyetlen kiadás. Haltenberger Mihály (1888-1972) geográfus, egyetemi tanár. Szerteágazó érdeklődéséből kiemelhetőek közlekedés- és városföldrajzi kutatásai. Idegenforgalmi továbbképző munkája egy, a témában megjelent kötetének kivonatolása, rövid füzetünk szövegét számos szövegközti ábra kíséri. Példányunk fűzése meglazult, az első három levél alján halvány foltosság. (Az Idegenforgalmi Közigazgatási Szaktanfolyam kiadványai. 7. füzet.) Fűzve, sérült, enyhén hiányos, kissé foltos kiadói borítóban.
1
19355.

Haltenberger Mihály: Budapest városföldrajzi képe.
Budapest, 1943. Idegenforgalmi Propaganda Munkaközösség (Stephaneum ny.) 20 p. Egyetlen kiadás.
Haltenberger Mihály (1888-1972) geográfus, egyetemi tanár. Szerteágazó érdeklődéséből kiemelhetőek közlekedés- és városföldrajzi kutatásai. Idegenforgalmi továbbképző munkája egy, a témában megjelent kötetének kivonatolása, rövid füzetünk szövegét számos szövegközti ábra kíséri.
Példányunk fűzése meglazult, az első három levél alján halvány foltosság.
(Az Idegenforgalmi Közigazgatási Szaktanfolyam kiadványai. 7. füzet.)
Fűzve, sérült, enyhén hiányos, kissé foltos kiadói borítóban.

 
Sold
Starting price:
600 HUF
1,63
EUR
,
1,88
USD
Number of bids:
1
 
A Csepel-sziget helynevei. Közzéteszi: Hajdú Mihály. Bp., 1982., Akadémiai. Kiadói egészvászon-kötés, régi intézményi bélyegzésekkel, foltos borítóval
1
19356.

A Csepel-sziget helynevei. Közzéteszi: Hajdú Mihály. Bp., 1982., Akadémiai. Kiadói egészvászon-kötés, régi intézményi bélyegzésekkel, foltos borítóval

 
The item is not available
Starting price:
400 HUF
1,08
EUR
,
1,25
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment