Books: Railways, locomotives

Number of items: 10

Juhász Róbert et al.: A dunakeszi vasúti járműgyártás és javítás története. 1926-2001. (Bp., 2001, MiX-M Bt.) Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóval.
21294.

6 000 HUF

1957-1967 Faller Modellbau Magazin c. német vasútmodellező (modellvasút) magazin össz. 52 db száma (1-62. számok, hiányzik: 23., 26., 28., 33., 44., 45., 46., 48., 52.), fekete-fehér képekkel illusztrálva, német nyelven. Kiadói tűzött papírkötés, változó állapotban, közte sérült, egy szám hiányos borítóval.
21295.

16 000 HUF
43,36
50,00

Barkhausen, Blum, Courtin, von Weiss: Die Eisenbahntechnik der Gegenwart: Der Eisenbahn-Bau der Gegenwart. 2. Abschnitt, Oberbau und Gleisverbindungen. Wiesbaden, 1908. Kreidel. 459p. V t. Korabeli félvászon kötésben, gazdagon illusztrált.
21296.

5 000 HUF

Mezei István - Somody Árpád (szerk.): Fejezetek a 150 éves magyar vasút történetéből. 1846-1996. H.n., é.n., MÁV Rt. Kiadói műbőr kötés, kissé kopottas állapotban.
21297.

5 000 HUF

Hőbe Lajos: Orosz földön. Napló 1942-43. Veszprém, 2008., Viza Kft. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés.
21298.

3 800 HUF
10,30
11,88

Szitnyai Jenő (szerk.): Nemzetközi Vasútegylet általános vasúti szakszótár. Magyar rész. 1962, MÁV. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
21299.

4 000 HUF

Günther Feuereißen: Modellbahn-Elektrik. Modellbahnbücherei. Berlin,1985,Transpress. Kiadói papírkötés.
21300.

500 HUF
1,36
1,56

Botár Attila: Sötétfehér. (Versek.) DEDIKÁLT! Bp., 1994, Széphalom Könyvműhely, 80 p. Kiadói papírkötés.
21301.

1 200 HUF

Kubinszky Mihály: Régi magyar vasútállomások. Építészeti hagyományok. Bp., 1983, Corvina. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült borítóval.
21302.

1 000 HUF

Klaus Gerlach: Modellbahn-Handbuch. Berlin, 1966, Transpress VEB Verlag für Verkehrswesen. Második kiadás. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé hullámos lapokkal.
21303.

500 HUF
1,36
1,56

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF